kisvasut.hu
~ Almamellék ~ Balatonfenyves ~ Beregszász (UA) ~ Budapest, Gyermekvasút ~ Csömödér ~ Debrecen ~ Debrecen, vidámpark ~ Felcsút ~ Felsőtárkány ~ Gemenc ~ Gyöngyös ~ Hortobágy ~ Kaszó ~ Kecskemét ~ Kemence ~ Királyrét ~ Kommandó (RO) ~ Lillafüred ~ Mesztegnyő ~ Nagycenk ~ Nyíregyháza ~ Pálháza ~ Pécs ~ Szegvár ~ Szilvásvárad ~ Szob-Nagybörzsöny ~ Tiszakécske ~
Főoldal
Menetrendek
Vasúttörténet
Rendezvények
Kisvasúti napok
KBK
Könyváruház
Szakmai oldal
Képtár
Térképtár
Irattár
Linktár
Cikkarchívum
Újdonságok
GyIK
Partnereink




Felhasználói belépés
E-mail:
Jelszó:
English Deutsch Român Nyomtathat vltozat

Tűzgyújtási tilalom miatt nem jár a gőzmozdony a Gyermekvasúton

2011.08.26 (MÁV Zrt. Széchenyi-hegyi Gyermekvasút)



Augusztus 27-én és 28-án a menetrendben meghírdetettel ellentétben nem közlekedik a gőzmozdony tűzgyújtási tilalom miatt a Gyermekvasúton.

Gőzvontatású nosztalgiavonat

Gőzvontatású nosztalgiavonat
Fotó: Joó Ádám (2011.04.10.)

Az időjárási feltételek változásával a tűzgyújtási tilalom megszűnhet. A tilalom nem érinti a nosztalgia diesel motorvonat közlekedését, mely augusztus 28-án menetrend szerint közlekedik.

Legutóbbi módosítás: 2011.08.26. 08:21

Hozzászólások

Kövecses József (2011-08-28 12:18:55)

Tisztelt Cím!

Érdeklődni szeretnék, hogy a gemenci erdei kisvasút mikor közlekedik, illetve milyen telefonszámon lehet Önöket elérni, mert a megadott telefonszám nem működik.
Szeretnénk a kisvasúttal utazni, és jelenleg nem tudjuk, mikor közlekedik a kisvasút.

Köszönettel: Kövecses József

Ön is hozzászólhat

Az e-mail címet csak az Önnel való kapcsolatfelvételre használjuk, nem jelenik meg és nem adjuk ki. Használható HTML címkék (tag): i és b, a megengedett legnagyobb hossz 1000 karakter.

Az Ön neve:
E-mail címe:
Hozzászólás:
Mennyi tizenhárom meg negyvenöt?
Kereső

Keresett szöveg:


Részletes képkereső


Képtár
Képtár

Vasútkereső
Vasútkereső térkép

(c) Kisvasutak Baráti Köre Egyesület - Impresszum - Hír küldés - Üzenet
Belépés - Webmail - Intranet - FAV - EgyesületOnline